WoW - Proxima Centauri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prihlaska do guildy [Gamekinglal]

Goto down

Prihlaska do guildy [Gamekinglal] Empty Prihlaska do guildy [Gamekinglal]

Příspěvek  GKlal Sat Apr 27, 2013 8:55 pm

Gamekinglal Rogue lvl 80



Nick: Gamekinglal
Class: Rogue
Talenty: 51/18/2
Rasa: Human
Profese: Eng/Herb
Alti: Shaman 80 no equip, shamana hraju ale na stejne urovni jako rogue. Planuju si to prehodit , ale az si sezenu nejake ful normal icc apod. Na gr bych chodil jako dps. (will) Question
Rok narození: 94
Zaměření: Pve
Equip: http: Ja se omlouvam, mam novy pocitac a neumim vyfotit plochu. cheers Ale nejsem zadny click click Very Happy na pve rogue neni moc treba prehodit jen tri ability. Kdyz tak muzete kouknout i na armory.
/files/public/wowscrnshot_010206_115003.jpg
/files/public/wowscrnshot_013106_213623.jpg
/files/public/wowscrnshot_030106_115809.jpg.
Předešlé guildy: Dark souls myslim. Opustil jsem ja jsem přestal hrál zde na serveru měl jsem nějaké povinosti ohledně sportu. školy , hrál jsem někde jinde.
Proč chcete do Proxima Centauri a co od toho očekáváte: Vzdycky jsem nahlizel na proximu jako lidi s charakterem. Videl jsem na par lidech light of dawn coz je paradni. Taky bych chtel. A taky si mi libi nazev.
Btw psalo mi to ,ze jsem nemuzu pridat zadne odkazy nebo tak chcete link na gear. je to vsechno s nemesisup. Diky cau

GKlal

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska do guildy [Gamekinglal] Empty chyba v topicu

Příspěvek  GKlal Sat Apr 27, 2013 9:16 pm

predchozi guilda byla the frostmourne. Popletl jsem to
Btw: A moje pve talenty muzu ukazat ve hre, nebo se nejake cl muze kouknout na armory.

GKlal

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru